W czym może pomóc life coaching…

Może być kilka powodów, dla których life coaching będzie pomocny, aby wesprzeć różne obszary Twojego życia. Pomogę Ci wydobyć jak najwięcej ze wszystkich z nich.

Life coaching polega na spojrzeniu na to, gdzie jesteś teraz i gdzie chcesz być w każdym obszarze swojego życia. Potrzebujesz coacha, który pomoże Ci odkryć i wyznaczyć cele w tych obszarach, jak również pomoże Ci je osiągnąć. Jeśli chodzi o nasze życie, intuicyjnie chodzimy po omacku, mając nadzieję, że wszystko się uda. Coach pomoże Ci aktywnie kreować wszystkie elementy Twojego życia.

Obszary, które eksploruje life coaching:

Jeśli potrzebujesz pomocy w którejkolwiek z tych dziedzin, zdaj się na pomoc life coacha!

Life coachowie są ekspertami w podążaniu za postanowieniami. Rozumiemy ludzkie zachowania i dlaczego tak trudno w nich wytrwać. Dokładnie wiem jak Ci pomóc przez to przejść. Rozpoczęcie realizacji celów, utrzymanie motywacji, radzenie sobie z zewnętrznymi i wewnętrznymi wyzwaniami, takimi jak strach przed porażką, które przeszkadzają w osiągnięciu celów, to obszary, w których pomagam najbardziej. Są to częste momenty, w których większość ludzi utknęła. Kiedy sprawy przybierają trudny obrót, większości ludzi brakuje narzędzi, aby przez nie przebrnąć, wyciągnąć z nich wnioski i iść naprzód. Większość się poddaje. Coaching nauczy Cię jak wejść w cykl rozwoju akcja-uczenie się, w którym będziesz się zastanawiać i uczyć na podstawie swoich doświadczeń i działań.

Dzięki mnie poczujesz się świetnie!

Coaching poprawia pewność siebie i samoocenę, zwiększa zadowolenie z życia i poziom szczęścia, obniża poziom stresu i pomaga mieć spokojniejszy umysł. To z kolei zwiększa energię, produktywność, przynosi pasję i koncentrację do wszystkich Twoich przyszłych przedsięwzięć i relacji.

Life Coaching Rafal Stawasz